Keanu Reeves mohl být ve hře Death Stranding namísto Madse Mikkelsena(1 minuta čtení)

Keanu Reeves zažívá druhý vrchol své kariéry. Zabiják John Wick ho znovu vystřelil do výšin a třešničkou na dortu je role Johnyho Silverhanda v chystaném Cyberpunku 2077.

Na právě probíhajícím Comic-Conu Hideo Kojima řekl, že mu byl Keanu Reeves nabídnut na pozici jedné z hlavních rolí ve hře. Kojima však trval na tom, že chce Madse Mikkelsena. Tuto informaci prozradil v rámci panelu mistrů vypravěčů příběhů. Později se ke Kojimovi na pódiu přidal režisér Nicolas Winding Refn, který ve hře ztvárňuje postavu Heartmana. Společně se věnovali tomu, kam vlastně filmové a herní vyprávění směřuje, a že chtějí, aby se jejich příběhy vryly lidem do paměti.

Došlo i na postavu samotného Heartmana, který je, stejně jako ostatní postavy ze hry, obestřen tajemstvím. Nyní se ale dozvídáme, proč se jmenuje zrovna Heartman. „Srdce Heartmana se v pravidelných intervalech 21 minut samo zastaví. Poté, co přestane srdce pracovat, ocitne se na druhé straně a může se shledat se svou rodinou. Ovšem jen na 3 minuty.” Jaký je však přesný význam tohoto děje, zatím nevíme.

Jediné co víme je, že Death Stranding bude dobrou hrou i bez přispění Keanu Reevese a Kojima nám jako vždy svou zápletkou zamotá hlavu. Hry se dočkáme na podzim tohoto roku, a to konkrétně 8. listopadu. Nic dalšího si tedy už neplánujte, protože hraní a vstřebávání příběhu Death Stranding vám zabere nejeden podzimní večer.

Source :

GamesRadar

Jan Peroutka
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.