Domů » Články » Herní novinky » GC17: Do Heroes of the Storm zavítá starý známý Kel’Thuzad i velké změny

GC17: Do Heroes of the Storm zavítá starý známý Kel’Thuzad i velké změny

Nexus znovu vře a volá po nových možnostech. A ty má také přinést příští update, který v Heroes of the Storm zásadně změní některé postavy a upraví aktuální gameplay. Takže ať už jste zastánce neviditelnosti a C-20A pušky nebo skáčete mezi nepřátele, mlátíte je kladivem a škrtíte vousy, některé věci se pro vás změní.

Velký update, který vývojáři představili na Gamescomu, se tradičně neobejde nového hrdiny, kterým není nikdo jiný než starý známý lich Kel’Thuzad. Tvář (či spíš kostra) z Warcraftu 3 a vládce Naxxramasu se může chlubit zabijáckými kouzly a poměrně štědrým crowd controlem, který uvádí nový systém tzv. baseline questů.

Místo traitu má totiž quest, jehož plnění mu znatelně sníží cooldown a postupně posiluje kouzla a komba. Nebude zdaleka jediný – Jaina a Chromie taktéž dostanou baseline quest. První jmenovaná musí udělit 15 000 zranění do chillnutých nepřátel, aby dostala Ice Block. U Chromie se pasivka nemění, jen dostane za úkol trefovat nepřátele svými kouzly – každý hit jí trošku zvýší damage, po 80 jí bude odměnou Past and Future Me talent (díky Exicorovi za upřesnění).

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=Uv35ukl8c-w” /]


Změna čeká částečně i interface. V levém horním rohu se už nebudou zobrazovat jen zářezy na pažbě hrdinů, ale také splněné a přerušené questy. Hráči tak budou vědět, jak jsou na tom s úkoly na mapách jejich kolegové i soupeři, což rozhodně přispěje k přehlednosti na bitevním poli.

Vývojáři jako příklad uvedli masakrování kostlivců na mapě Haunted Mines. Každý zabitý minion udělal ding a na obrazovce vyletěl malý vykřičník. Po updatu už si hra jen spočítá, kolik jste jich zabili za určitou dobu, a vyhodí vám pouze jeden vykřičník s číslem. V plánu je také vylepšení grafické i zvukové stránky questů.

Kel’Thuzad s sebou samozřejmě přinese nové skiny, spreje, emotikony a bannery. Blizzard dále přidá nové speciální questy za zajímavé odměny. Než se tak stane, mrkněte se na docela povedený kreslený trailer k příchodu Lich Kingova poskoka do Nexusu.

Čtěte také: GC17: Hearthstone představil raidy, animovaný filmeček a oslavil světové šampiony

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=-jInzG9Ukrk” /]

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Exicor

Detail: Jainy pasivka už je známá, za 15.000 dealt dmg do chilled enemies dostane Ice Block. Chromie se pasivka nemění, ale její Q bude v defaultu mít quest, za hity bude zvyšovat dmg a odměnou bude Past and Future me talent 🙂

Viet Tran

Díky za info, doplníme to tam. 🙂

2
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X