Domů » Články » Herní novinky » Kerbal Space Program 2: Na Gamescomu bylo ohlášeno pokračování vesmírného průzkumu

Kerbal Space Program 2: Na Gamescomu bylo ohlášeno pokračování vesmírného průzkumu

První díl se stal nejoblíbenějším a uznávaným simulátorem vesmírných letů a tak máme od jeho pokračování velká očekávání. To si uvědomují i vývojáři. Kerbal Space Program 2 byl od základu přepracován aby splňoval požadavky moderního a budoucího výzkumu vesmíru. Přitom si uchovává základní prvky z prvního dílu. Čeká vás navrhnutí vesmírného programu, výkonné kosmické lodi, vesmírných kolonií, shromažďování zdrojů a mnohem více, abyste odhalili tajemství galaxie. Nové funkce mají uchvátit jak veterána tak i úplně nového hráče.

Zcela nová generace hráčů se díky novým animovaným návodům a vylepšenému uživatelskému rozhraní začne učit zábavnou formou raketové inženýrství, aniž by si toho vůbec všimla. Plně přepracované instrukce pro montáž a let umožní novým i zkušeným hráčům otestovat svoji kreativitu bez opakování výzev z předchozí hry. Díky novým technologiím přijdou nové hádanky a nové způsoby zkoumání vesmíru. Největší novinkou jsou kolonie. Díky nim vzniknou nové fyzikální výzvy a nutnost shromažďování zdrojů pro chod a jejich rozšíření. Úkolem je docílit toho, aby se stali samostatnými a schopnými vytvářet svá vlastní vozidla, zkoumající vesmír zase o kus dál. Mezihvězdné cestování přinese nová nebeská tělesa poskytující nové výzvy a tajné poklady. Vývoj hry staví na oblíbených modifikacích a bude obsahovat i dlouho požadovaný multiplayer.

Kerbal 2 vyjde příští rok na Microsoft PC, PlayStation 4 a Xbox One. Nadšení z něj ukazují i samotní tvůrci hry, ve videu o jeho vývoji.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X