Domů » Články » KFC pořádá fanouškovskou soutěž v Rainbow Six Siege

KFC pořádá fanouškovskou soutěž v Rainbow Six Siege

Společnost KFC nedávno pořádala anketu o nejlepší hru, kterou drtivě vyhrálo R6S. V návaznosti pak uvolnili zprávu, že okolo hry chystají něco dalšího. Žhavým tipem byl esportový turnaj, KFC ovšem zvolilo soutěž, ve které si mohou zahrát i amatérští hráči. 

Známý fastfoodový gigant na svém videoherním twitterovém účtu uspořádal novou soutěž pro fanoušky (událost můžete sledovat pod #KFCR6S) a nyní vyzývá ke zveřejnění nejlepších gameplayů v R6S. Ceny jsou více než “prstoližné”, ve hře je totiž 2000£ (přibližně 58 000 Kč), KFC merch, kuřata v křupavém těstíčku zdarma a mnohem více. Bohužel je tato soutěž určena pouze pro hráče z Velké Británie, jelikož je pořádána tamní pobočkou. Pokud vás zajímají podmínky soutěže, můžete se podívat na white paper. Pokud se chcete pochlubit svou montáží, nebojte se ji pod #KFCR6S postnout na Twitter.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Vlastní mobil s androidem a společně s Coca-Colou a Pepsi má rád také KFC a McDonald’s. Poté se můžeme podívat i na hráče, kteří hrají nejen na mobilu, […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X