KFC pořádá fanouškovskou soutěž v Rainbow Six Siege(1 minuta čtení)

Společnost KFC nedávno pořádala anketu o nejlepší hru, kterou drtivě vyhrálo R6S. V návaznosti pak uvolnili zprávu, že okolo hry chystají něco dalšího. Žhavým tipem byl esportový turnaj, KFC ovšem zvolilo soutěž, ve které si mohou zahrát i amatérští hráči. 

Známý fastfoodový gigant na svém videoherním twitterovém účtu uspořádal novou soutěž pro fanoušky (událost můžete sledovat pod #KFCR6S) a nyní vyzývá ke zveřejnění nejlepších gameplayů v R6S. Ceny jsou více než “prstoližné”, ve hře je totiž 2000£ (přibližně 58 000 Kč), KFC merch, kuřata v křupavém těstíčku zdarma a mnohem více. Bohužel je tato soutěž určena pouze pro hráče z Velké Británie, jelikož je pořádána tamní pobočkou. Pokud vás zajímají podmínky soutěže, můžete se podívat na white paper. Pokud se chcete pochlubit svou montáží, nebojte se ji pod #KFCR6S postnout na Twitter.

Source :

Twitter

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na