Domů » Články » HRA ZDARMA: Vyzvedněte si Kingdom: Classic na Steamu. Akce končí již dnes

HRA ZDARMA: Vyzvedněte si Kingdom: Classic na Steamu. Akce končí již dnes

Berte, dokud je čas

Co si tak projíždíme web, téměř každý den vydáváme upozornění na nějakou hru zdarma a už nám z toho jde hlava kolem. Ani dnešek ovšem není výjimkou – Kingdom Classic je nyní k vyzvednutí na Steamu, akce ovšem končí již dnes. 

Pixelartová sidescrollová strategie Kingdom: Classic je výtvor sólového vývojáře z roku 2015. Ve hře přes den cestujete po své říši, sbíráte suroviny a stavíte města, v noci se naopak musíte zástupu nepřátel. Hra má na Steamu více než pozitivní hodnocení a nyní je zdarma k vyzvednutí.

Stačí, když zajdete na steamovou stránku Kingdom: Classic a přidáte si hru do své knihovničky, už vám z ní neuteče. Ale pozor – akce končí již dnes večer (zřejmě okolo 19:00), proto neotálejte a berte, dokud můžete, než u hry naskočí cenovka.

Nezapomeňte ani na další hry zdarma. Na GOGu je k dostání skvělá adventura Oxenfree, na uPlay zase hned trojice skvělých titulů – Assassin’s Creed IV: Black Flag, Watch Dogs a World in Conflict. Dnes v 19:00 končí i nabídka na Steam klíč k hororovce Layers of Fear,

Čtěte také: HRA ZDARMA – GOG rozdává cenami ověnčenou adventuru Oxenfree

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=NeHPF5i6L2c” /]

0 0 vote
Article Rating
Source :
Steam
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X