Domů » Články » Vývojáři Kingdom Come zveřejnili plány pro DLC. Zřejmě se dočkáme psa i ženské postavy

Vývojáři Kingdom Come zveřejnili plány pro DLC. Zřejmě se dočkáme psa i ženské postavy

Jindřichova cesta ještě nekončí

I přes zdlouhavý, problémový vývoj a porodní bolesti v podobě nesčetných bugů se stal Kingdom Come: Deliverance hitem. Byla by proto škoda na něj nějak nenavázat. Než se ale dočkáme pokračování, připravili si pro nás vývojáři ze studia Warhorse jak placená DLC, tak i nový obsah zdarma. Obsah plánují čeští váleční oři postupně uvolňovat v průběhu tohoto a příštího roku.

Ač kolem nějakého toho DLC kolovaly zvěstí, takovou nálož nového obsahu nečekal asi nikdo. Z plánu DLC, který si můžete prohlédnout níže, vyplývá, že nás čekají hned čtyři placená příběhová DLC, tři novinky zdarma pro všechny a dvě exkluzivity pro Kickstarter podporovatele.

První příběhový přídavek se nazývá From the Ashes. V něm bude vaším úkolem znovu vybudovat to, co bylo zničeno. Automaticky se nabízí Skalice, Jindrova rodná vesnice, jenž lehla popelem hned na začátku hry. Že by se jednalo o něco ve stylu renovace vinice ve třetím Zaklínači? Podle plánu lze odhadnout, že toto DLC vyjde koncem tohoto léta. Nastínění, o co vlastně půjde, se snad dočkáme na červnové E3.

The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon se zaměří na něco úplně odlišného – další patálie šlechtického synka Jana Ptáčka z Lipé. Podle názvu však nepůjde o nějakou jeho klasickou záležitost na jednu noc, ale spíš o něco vážnějšího. Jako by s ním nebylo dost problému v základní hře… Radosti a strasti se šlechtickou láskou budete moct řešit na podzim.


Šermířské schopnosti provětráte ve třetím, na zimu naplánovaném přídavku. Jeho obsah je však zatím zahalen tajemstvím, neboť popis je skoupý a název Band of Bastards zase poněkud neurčitý.

Z hlediska hratelnosti bude čtvrté DLC A Woman’s Lot asi tím nejzajímavějším – věta „pohlédněte na věci z úplně nové perspektivy, navíc s pomocí nového nejlepšího kamaráda, haf!“ a Jindřichova přítelkyně Tereza na obrázku totiž dávají tušit, že v této dodatečné kapitole opustíme tělo Jindry a zahrajeme si za ženskou postavu, navíc s psím doprovodem. Tento přídavek bude dostupný zdarma pro ty z vás, kteří jste podpořili hru v počátcích kickstarterové kampaně. Cena pro nás ostatní zatím není známa. A Woman’s Lot bude k dispozici začátkem jara.

Teď k nepříběhovým záležitostem. Jedná se o nikterak originální, avšak příjemné dodatky. Všichni majitelé základní hry obdrží Hardcore režim. Co přesně to znamená, je ve hvězdách. Jisté je jen to, že hra bude v tomto módu ještě větší výzvou. Masochisté si přijdou na své současně s prvním příběhovým DLC.

Začátkem léta se objeví dokument The Making of Kingdom Come, který mapuje slasti a strasti vývoje hry. Jelikož se jedná o jednu z prvních odměn, kterou Dan Vávra a spol. nabídli přispěvatelům na Kickstarteru, bude pro tyto lidi samozřejmě zdarma. Pro ostatní bude dostupný za poplatek.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=1cn4Hg6q9XU” /]


Pokud vám nestačí tréninkový mód v základní hře, možná vás potěší režim Tournament! (vykřičník je součástí názvu), tedy jakýsi arénový režim. Turnaje se budou moct zúčastnit úplně všichni, a to zcela gratis. Dalším dárkem pro crowdfundery bude Combat Academy, o co půjde, je však zatím záhadou. Budete si ji však moct zakoupit v případě, že jste hru nepodpořili, a to kolem Vánoc

Nakonec tu máme něco, co by mohlo hru udržet naživu ještě po dlouhou dobu. Chystá se totiž oficiální podpora modů. Kdy však bude vypuštěna, není známo, letos bychom s ním ale údajně neměli moc počítat.

Je hezké vidět, že vývojáři neusnuli na vavřínech a hru chtějí podporovat ještě víc jak rok po vydání. Následovat samozřejmě budou i další patche, jelikož hra stále není bezchybná a nějaký ten bug se pořád najde. A kdo ví, třeba se už někde píše dvojka…

Čtěte také: Českou hrou roku 2017 se stal Attentat 1942. Cenu si odnesl i Martin Klíma z Warhorse

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=tpnuBdG9txM” /]

0 0 vote
Article Rating
Source :

Tisková zpráva

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X