Domů » Články » Herní novinky » Kingdom Come láká videem na velké oznámení. Dojde k němu v pátek

Kingdom Come láká videem na velké oznámení. Dojde k němu v pátek(1 minuta čtení)

Dozvíme se datum vydání?
Kingdom Come: Deliverance

Už jsou tomu více než tři roky, co české studio Warhorse uspělo se svou kampaní na Kickstarteru. Kingdom Come: Deliverance od té doby v alfě i betě obdrželo několik updatů, stále se ale objevovaly spekulace, že se svého dokončení jen tak nedočká.

Samotná aktivita vývojářů na sociálních sítích ale často svědčí o opaku. Přeci jen na konci minulého roku Dan Vávra oznámil, že hra je z velké části hotova. Uběhlo ovšem už více než půl roku a datum vydání stále nikde není k dispozici, což se může změnit již tento pátek v předvečer letošní E3 v Los Angeles.

Na oficiálním Youtube kanále hry se údajně dočkáme globálního traileru. Co přesně nám v něm Warhorse prozradí, zatím není jasné, my ale sázíme na konkrétní datum vydání. Rozhodně by to souhlasilo s dřívějšími zprávami i délkou vývoje.

Samozřejmě se ale můžeme dočkat prodloužení vydání nebo jen dalšího (třebaže objemného) updatu. Sami uvidíme již v pátek- Do té doby si můžeme jedině pouštět poslední vývojářský deníček, v němž vývojáři nechávají fanoušky nahlédnout pod pokličku tvorby animací.

Čtěte také: Hráči bojují peticí za češtinu na PS4. Blokuje překlady některých her

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=VHmpEjfeATY” /]

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X