Domů » Články » Kingdom Come: Deliverance uvolnilo speciální video popisující rytířskou výzbroj

Kingdom Come: Deliverance uvolnilo speciální video popisující rytířskou výzbroj

Autoři uvolnili další vývojářský deníček, které se tentokrát zaměřilo na brnění a zbraně.

Aby dali vývojáři všem svým fanouškům vědět, že na titulu Kingdom Come: Deliverance stále usilovně pracují, vydávají na svém kanálu čas od času krátká videa, ve kterých popisují herní mechanismy, prostředí či zákulisní deníčky. Po zhruba měsíční odmlce se na YouTube kanálu objevilo nové speciální video, jenž se věnuje brnění a odolnosti vůči různým typům zbraní.  

Jelikož se ve Warhorse studios snaží o co nejreálnější zpracování všech herních mechanismů a systémů, ochuzena nesmí být bez pochyby ani odolnost brnění vůči různým druhům dostupných zbraní. Dan Vávra ve videu popisuje nejen rozdíly mezi skutečností a jejich středověkým titulem, ale snaží se též vyvrátit jeden z nejrozšířenějších omylů, že brnění lze lehce prorazit.

„Každá zbraň je vhodná proti jinému typu brnění. V Kingdom Come: Deliverance se to odráží ve třech různých druzích statů. Máme úder, sek a bod pro každý kus brnění a pro každou zbraň. Použití meče proti soupeři bez brnění, který použije sekeru, vám dává výhodu co se týče rychlosti a vzdálenosti, ale použití stejného meče je poměrně neúčinné proti oponentovi v plné zbroji.“

I přesto, že bylo nedávno oznámeno odložení data vydání, i tak se tohoto očekávaného titulu z českých ručiček dočkáme ještě v příštím roce. Kingdom Come si budou moci zahrát jak majitelé PC, tak i PlayStation 4 a Xbox One.

Source :

YouTube

X