Domů » Články » Herní novinky » První mod pro Kingdom Come v dohledu. Modeři pracují na Game of Thrones konverzi

První mod pro Kingdom Come v dohledu. Modeři pracují na Game of Thrones konverzi

Uvidíme známé české tváře ve zbrojích Lannisterů?

Středověké RPG z české kotliny Kingdom Come: Deliverance je teprve pár dnů venku a skupina moderů už do něj tvoří zajímavou modifikaci. Seven Kingdoms chce proměnit českou krajinu v nelítostné Riverlands z populárního seriálu Game of Thrones.

Seven Kingdoms není přitom žádný nový výtvor. Už přes rok si ho totiž můžete zahrát jako mod do strategie Total War: Attila. Původní autoři se ale rozhodli, že své další úsilí kompletně přesunou právě do Kingdom Come: Deliverance. A mají k tomu hned několik pádných důvodů.

Dle slov tvůrců má Total War: Attila zastaralé a nepodporované nástroje k modování, kvůli kterým nemohou vytvářet potřebný obsah. Naopak Kingdom Come: Deliverance běží na moderním CryEnginu, díky němuž má být jejich práce o dost jednoduší. Navíc samotní vývojáři z Warhorse prohlásili, že modery chtějí podporovat.

V tuto chvíli modeři makají na 3D objektech a texturách. Tvorba a modelování takových zbrojí a zbraní údajně patří k časově nejnáročnějším úkonům, proto na nich pracovali ještě před vydáním. Jak proběhne následná integrace do samotné hry, modeři sami nevědí, datum vydání první verze modu tedy neoznámili.

Původní modifikaci do Total War: Atilla si můžete stáhnout na stránkách Mod DB, ani ta nicméně není dokončená a stále obsahuje pár větších či menších chybiček. Co se týče Kingdom Come, k němu brzy připravíme samostatný článek o modifikacích.

Čtěte také: Českému Kingdom Come se daří. Pokořil hranici půl milionu prodaných kopií

Source :
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X