Kingdom Come: Deliverance

PC PS4 Xbox One
Sledovat
8

Super

Zásadní meta pokořena. Kingdom Come: Deliverance má na kontě milion prodaných kusů

Ve Warhorse můžou slavit

Už druhý den od vydání se mohlo středověké RPG Kingdom Come: Deliverance chlubit půlmilionovými prodeji. Nyní mají čeští vývojáři ze studia Warhorse další důvod k oslavám – jejich hru si koupilo přes milion hráčů po celém světě, informuje český server Lupa.cz.

„Jsme někde u jednoho milionu, když sečtu všechny platformy a distribuční kanály. Jsme skutečně hodně spokojení,“ uvádí pro Lupu výkonný ředitel studia Martin Frývaldský. Dodává to s tím, že stejně spokojení jsou i sami akcionáři, přičemž majoritních 70 % ve firmě drží Zdeněk Bakala.

Nákladný vývoj se tak s největší pravděpodobností již zaplatil. Jak naznačil Daniel Vávra v našem rozsáhlém rozhovoru, k tomu byly třeba horní statisíce prodaných kopií. Čísla samozřejmě porostou i nadále, špičku prodejů už ale vývojáři nejspíše překonali a nyní se tempo zpomalí.

Kingdom Come: Deliverance se tak může postavit vedle další české tituly, které pokořily milionovou metu. Podobnými čísly se může chlubit třeba série Arma, Space Engineers či první Mafia.

RECENZE – Kingdom Come: Deliverance

Zdroj:

Lupa.cz

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz