Domů » Články » Kingdom Come: Deliverance představil českou sběratelskou edici. Mrkněte se

Kingdom Come: Deliverance představil českou sběratelskou edici. Mrkněte se

Sice bez opravdového meče, ale s hromadou jiných dárečků

Vánoce jsou za dveřmi, takže už určitě slepujete cukroví, balíte dárky a odstřelujete své virtuální protivníky v patřičně vánočním rozpoložení. Český vydavatel Comgad si pro vás připravil ještě jeden dáreček a představil sběratelskou edici k netrpělivě očekávanému RPG Kingdom Come: Deliverance.

O chystané speciální kolektorce jsme psali už dříve v souvislosti se zprávou, že se hra dočká českých titulků od českého vydavatele Comgad, Ježíškovi se ovšem trochu zadrhly sáňky a edice se dočkala odhalení až nyní. Některé nadšence nicméně v únoru čekají další Vánoce.

Balení toho totiž neobsahuje zrovna málo: těšit se můžete na tričko s motivem Kingdom Come: Deliverance, sadu 6 kostek, plakát, cínovou figurku, artbook, mosaznou minci, digipack a v neposlední řadě samozřejmě balení s hrou na vybranou platformu

To vše si můžete prohlédnout na obrázku nížey. Cena sběratelského balení bude 2799 Kč /či104,99 € za verze pro konzole, hráči na PC si ho budou moci koupit za 2599 Kč / 99,99 €. Krom sběratelských balení bude na premiéru v prodeji i speciální premiérová edice za 1399 Kč / 49,99 € pro PC a za 1649 Kč / 59,99 € pro PS4 a Xone.

Čtěte také: Nové video ke Kingdom Come se zaměřuje na tvorbu hudby. Mrkněte se

Source :
Tisková zpráva společnosti Comgad
X