Domů » Články » VIDEO: Nový příběhový trailer ke Kingdom Come nešetří krví ani trusem

VIDEO: Nový příběhový trailer ke Kingdom Come nešetří krví ani trusem(2 minuty čtení)

Z popela rodné vesnice povstal hodně naštvaný Jindřich

České RPG Kingdom Come: Deliverance se od svého oznámení dočkal několika zásadních změn i odkladů. Na hře z krušného českého středověku se ovšem v dílnách Warhorse Studios dále pracuje, což dokazuje i nejnovější příběhový trailer. Vývojáři chtějí prezentovat aktuální stav hry na letošním Gamescomu.

Trailer se zaměřil především na hlavní postavu celého příběhu, Henryho (či Jindřicha, jestli to chcete slyšet hezky česky). Jak lze vidět, není ani zdaleka žádným dokonalým hrdinou z bardských popěvků – kromě toho, že se své názory nebojí vyjádřit házením koňského trusu na čerstvě natřené zdi domů svých sousedů, mu nejsou cizí ani lehké děvy či alkohol. Po rychlém entreé následuje již klasická scéna z vyvražďování Henryho rodné vesnice a protagonistovy honby za pomstou.

I když dabing a pohyby obličejů jednotlivých postav nevypadají nijak světově, pocit ze špinavého evropského středověku se traileru podařilo předat věrně. Autentické zbroje, bláto a hospodské rvačky dobře utužují naše představy o středověké vesnici. Hráči na PC, kteří vývojáře náležitě podpořili na Kickstarteru, si hru mohou v jejím předběžném přístupu vyzkoušet již nyní.

Ti ostatní si musí počkat do 13. února příštího roku, kdy titul vychází v plné verzi, případně si ji předobjednat na Steamu. Kingdom Come: Deliverance se objeví i na letošním Gamescomu v Kolíně nad Rýnem, kde si ho pořádně vyzkoušíme.

Čtěte také: Papers, Please se dočká vlastního filmu. Podívejte se na první trailer

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=103&v=O63s6n0eYDk” /]

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X