Domů » Články » Kingdom Come slaví Velikonoce novým patchem. Přidává do hry „tradiční českou zbraň“

Kingdom Come slaví Velikonoce novým patchem. Přidává do hry „tradiční českou zbraň“

Samozřejmě nechybí ani velikonoční vajíčka

Není to tak dávno, co pro Kingdom Come: Deliverance vyšel zásadní patch 1.3, který opravil tunu questů a přidal několik nových funkcí a změn. Překvapivě rychle jsme se ale dočkali hned dalšího updatu, který kromě několika čerstvých funkcí přinesl i pomlázku.

Do Kingdom Come totiž zamířily Velikonoce a spolu s nimi i několik tematických předmětů. Nově se můžete ozbrojit pomlázkou, tradiční českou velikonoční zbraní, jejíž vražednost jsme ještě nestihli otestovat (Tereza ze mlejna už se ale psychicky připravuje). Ve hře také odstartoval lov velikonočních vajíček, včetně jednoho zlatého kusu, který zřejmě bude stát slušný ranec grošů. Docela nás pobavila poznámka, že NPC postavy, která zemřely kvůli fyzikálním glitchům, o Velikonocích povstanou ze svých hrobů.

Co se týče nesvátečního obsahu, v lázních si nově můžete upravit účes i vousy, přičemž čerstvě oholený a ostříhaný Jindra dostane i nějaký ten bodík charismatu navíc. Novinky se dočkalo také dorážení nepřátel – pokud jste neradi zapichovali meče do omráčených protivníků, nyní jim můžete jednoduše dupnout na krk.

I technická stránka hry se neustále zlepšuje. Čeští vývojáři z Warhorse opravili více než 200 questových bugů. Majitelé PC verze jistě potěší bezplatný bonusový obsah v podobě HD textur a zvuků, které znatelně vylepšují audiovizuální stránku hry.

Čtěte také: Další český zářez. Chuchel od Amanita Design získal v USA cenu za nejlepší vizuál

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=U_zMzjfhYHs&feature=youtu.be” /]

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X