Domů » Články » Kingdom Come vybírá obal hry. Zahlasujte pro svého favorita

Kingdom Come vybírá obal hry. Zahlasujte pro svého favorita

Staňte se na moment členem Warhorse Studios a vyberte ten nejlepší obal ke hře

Vývoj Kingdom Come: Deliverance už míří do cílové rovinky, a tak už nezbývá nic jiného než pomalu zapracovat na finální distribuci. Jelikož Warhorse s oblibou komunikuje se svou komunitou fanoušků, rozhodl se, že výběr obalu hry nechá právě na ní.

Vývojáři z Warhorse na tomto středověkém RPG titulu usilovně pracují již několik let a svým úspěchem by mohli opět dokázat kvalitu české tvorby. Kingdom Come se už v letošním roce objeví na pultech obchodů, krom finálních optimalizací ale stojí před dalším rozhodnutím – jakou ilustraci vybrat na obal hry.

O tom by měla rozhodnout samotná komunita. Na výběr dostala ze šestice artworků, některé jsme mohli vidět již před lety, jiné naopak zažily premiéru. Hlasovat můžeme skrze anketu, která se před pár dny objevila na oficiálním fóru Kingdom Come. Jak se zdá, největšími favority jsou kupodivu nejstarší koncepty.

Každý bod se počítá, a proto to můžete být právě vy, kdo udělí finální hlas té vítězné variantě. Aby měli tvůrci s výběrem zcela jasno, musíte také uvést, proč právě vámi zvolený motiv by se měl objevit již za pár měsíců na krabičkách fyzické verze.

Čtěte také: Vávra: Kingdom Come je z velké části hotov. Už se jen optimalizuje

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X