Domů » Články » King’s Bounty 2: Legendární tahové RPG se vrací

King’s Bounty 2: Legendární tahové RPG se vrací

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností 1C Entertainment oznamuje, že již brzy bude v prodeji nová hra z oceňované série takových RPG – King’s Bounty 2. V prodeji v roce 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

King’s Bounty 2 přichází s novým pohledem na ceněnou fantasy sérii a ještě víc rozšiřuje možnosti taktických tahových bitev, aby hráčům poskytla ještě silnější RPG zážitky, které dávají váhu každému jejich rozhodnutí, ať už jde o tažení do boje proti nemrtvým hrůzám nebo budování vztahů s místními obyvateli. Vychutnejte si bohatý svět, který v sobě mísí prvky reality i fantazie a nabízí podmanivé příběhy, nezapomenutelné postavy i spoustu morálních dilemat!

Vstupte do role jednoho ze tří hrdinů, z nichž každý má svůj unikátní příběh, a vydejte se na nezapomenutelné nelineární dobrodružství napříč detailně zpracovanou a bohatou krajinou. 

V rozlehlé říši Antara povstalo hrůzné nebezpečí. Její nejzazší hranice zaplavila sněť, která ničí půdu i všechny, kdo ji obývají. Uprchlíci z postižených regionů přicházejí do království Nostria, kde kvůli tomu začíná docházet jídlo i další prostředky. Kdysi živé bytosti, dnes snětí znetvořená stvoření bloudí krajinou a ve svých stopách zanechávají jen chaos a zkázu. Jaká bude budoucnost Antary?

Pro více informací o hře navštivte naše stránky zde, případně oficiální stránky hry zde.

Source :

Tisková zpráva

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X