Domů » Články » Kingston představuje SSD disk KC1000. S kapacitou až 960 GB

Kingston představuje SSD disk KC1000. S kapacitou až 960 GB

Pro ještě rychlejší bootování

Společnost Kingston Digital oznámila uvedení SSD disku KC1000 NVMe PCIe. Nový disk přijde na trh v polovině června a je dvakrát rychlejší než SSD postavené na SATA, resp. více než 40krát rychlejší než tradiční pevný disk.

Disk KC1000 byl vyvinut pro uživatele požadující ultimátní výkon s mimořádně rychlou odezvou pro náročné aplikace, jakými jsou editace videa ve vysokém rozlišení, vizualizace dat, hraní her a jiné úlohy náročné na data, kde tradiční řešení nedokáží držet krok s poptávkou po odpovídajícím výkonu.

„Požadavky dnešních uživatelů na výkon neustále rostou, protože nové aplikace s vysokým nárokem na data posouvají hranice toho, co lze dosáhnout dokonce i s vysoce výkonnými profesionálními pracovními stanicemi a nejvýkonnějšími herními sestavami,“ řekl Tony Hollingsbee, SSD Business Manager ve společnosti Kingston.


„KC1000 je dokonalým řešením, které uspokojí potřeby profesionálů v oblasti médií a designu, nadšence do her a kohokoliv, kdo potřebuje opravdu výkonné úložiště s mimořádně nízkou latencí. Toto nativní zařízení NVMe nabízí jedno z nejvýkonnějších řešení na ukládání objemných dat, aplikace virtuální reality, rychlé hry a nabízí také konkurenční výhodu pro kreativního profesionála v časové tísni.“

KC1000 zvládne až 290,000 IOPS. K dispozici bude od poloviny června v kapacitách 240 GB, 480 GB a 960 GB. Toto vysokovýkonné SSD podporuje rozhraní PCIe Gen3 x4 a nejnovější protokol NVMe. KC1000 přináší rychlejší bootování a rychlejší načítání dat, zvyšuje rychlost sekvenčního zápisu/čtení, stejně jako přináší zvýšenou odolnost a energetickou efektivitu. Je ideální pro uživatele, kteří hledají okamžité zlepšení výkonu pro editaci videa ve vysokém rozlišení, softwarové aplikace typu CAD či streamovací média.

Disk KC1000 má omezenou pětiletou záruku, bezplatnou technickou podporu a vyznačuje se vyhlášenou spolehlivostí značky Kingston. Nový disk přijde na trh v polovině června i do českých obchodů.

Čtěte také: Konec jedné éry. Sony ukončilo výrobu Playstation 3

Source :
Tisková zpráva, plné znění (redakčně upraveno)

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X