Domů » Články » Klasický Battle royale už nestačí, do PUBG přibude nový Arcade mód

Klasický Battle royale už nestačí, do PUBG přibude nový Arcade mód

Battle royale hry jsou tu s námi už pěknou řádku let a i když se stále těší velké pozornosti, vývojáři si uvědomují, že hrát pořád to samé může být nuda. Proto studio PUBG Corp. přišlo s novým módem do své hry PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Her jako je PUBG je tu opravdu hodně a každá z nich bojuje o své hráče. Fortnite na to jde přes zajímavé skiny, eventy a nyní i variaci na Counter Strike. V PUBG Corp. na to ovšem jdou jinak a do své hry přidávají režim Arcade. V něm se budou pravidelně střídat různé režimy hry, aby se hráči nenudili. Prvním takovým módem bude klasický týmový deathmatch. Hrát se bude na klasických částech mapy, které budou prostorově omezeny, aby se hráči nenaháněli nějak extrémně dlouho. Proti sobě budou dva týmy po osmi hráčích a jediný jejich cíl je získat padesát zabití. Pokud se tento úkol nepovede splnit jednomu z týmů do deseti minut, rozhoduje do té doby nahrané skóre.

Tato aktualizace samozřejmě nepřináší jen tento mód, ale byly upraveny i menší věci, které hráčům dříve vadily. Jde například o vyvážení všeho, co ve hře můžete hodit. Změna se týká granátů, které budou těžší a tak jich hráči unesou méně, nebo třeba zápalných láhví, jejichž oheň se nyní šíří podstatně rychleji. Zároveň update zlepšuje optimalizaci hry napříč všemi platformami, takže se dočkáme plynulejšího gameplaye a vyšších FPS. Aktualizaci je již možné vyzkoušet v rámci testovacích serverů. Do normální hry by pak měly novinky přijít již tuto středu.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X