Domů » Články » Knights of Honor 2 – Sovereign: Pokračování obří strategie oznámeno

Knights of Honor 2 – Sovereign: Pokračování obří strategie oznámeno

Pokračování úspěšné grand strategie Knight of Honor 2 zamíří na naše monitory příští rok. Pracují na něm vývojáři prvního dílu a nově bude hru produkovat THQ Nordic. Knights of Honor 2 – Sovereign je možné najít na Steamu již teď.

Milujete středověké strategie ale Age of Empires na světové mapě neukojilo vaše dobyvatelské ambice? Nebo vám v Total War vadí místy skřípající dynamika hry při načítání tahů nepřátel? Máme pro vás dobrou zprávu! 15 let stará hra Knights of Honor se dočká pokračování v provedení původního studia Black Sea Games a produkce THQ Nordic. Na prvním Knights of Honor byl sympatický nejen plynulý herní čas na velkoformátové mapě, ale také kvadrilion možností, kdy vaše království může zbohatnout na obchodu, válce nebo dobře provdaném potomkovi do rodiny, kde náhle zemře král… náhle ehm ehm. Hra má vyjít během roku 2020, přičemž je již teď možné přidat si ji do wishlistu na Steamu a první náhled získat z krátké ingame montáže.

2
Komentujte

avatar
1 Comment authors
Jirka Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jirka
Člen
Jirka

Tesim se jak maly kluk 🙂 u jednicky jsem stravil stovky hodin 🙂
Neni alespon orientacne znamy termin, nebo cast roku?

Havi
Člen
Havi

Zatím pořád pouze wishlist na Steamu. Jakmile THQ nebo Black Sea něco vypustí, písnem o tom. Zatím můžete mrknou na dev. diary;) https://store.steampowered.com/app/736820/Knights_of_Honor_II__Sovereign/