Domů » Články » Knihovna Nintendo Switch se rozrůstá o tituly SNES s novou aplikací

Knihovna Nintendo Switch se rozrůstá o tituly SNES s novou aplikací

Během Nintendo Directu, který proběhl minulý týden, rozšířilo Nintendo svou Retro knihovnu o konzoli Super Nintendo Entertainment System. K této knihovně mají přístup všichni předplatitelé služby Nintendo Switch Online.

Je tomu zhruba rok, kdy můžeme v rámci tohoto předplatného hrát hry ze starého NESu. Původní nabídka obsahovala 20 titulů, které byly rozšířeny o dalších 28. V některých měsících přibyly hry dvě, někdy zase tři. Stejným způsobem bude postupně obohacována knihovna pro SNES. Což o to, není nic špatně na tom, že knihovnu rozšiřují, naskýtá se nám zde ale jiná otázka. Kdy budou přibývat další tituly? Nintendo tyto hry dávkuje po svém, tedy není možné určit harmonogram, podobně jako u her z PlayStation Plus nebo Xbox Live Gold. 

Knihovnu SNES her si musíte stáhnout z Nintendo eShopu. Další kolonka na domovské obrazovce bude mít jistě své místo v předních pozicích. Hry si můžeme třídit dle přednastavených filtrů ( např. Poslední hra, Nejdéle hraná hra) a hlavně po čem komunita dosti prahla, je možnost vypnutí spodní lišty s nápovědou pro ovládání. Těchto změn se nakonec dočkala i NES knihovna.

Těšme se na další hry, které budou přibývat. Teď už jen udělat Joy-Con se skutečným D-padem a Retro orgie mohou začít. Protože, kdo neměl doma “kazetkový hry”?

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X