Domů » Články » Kolotočáři se vrací s RollerCoaster Tycoon Story

Kolotočáři se vrací s RollerCoaster Tycoon Story

RollerCoaster Tycoon Story reinkarnuje oblíbený simulátor zábavního parku, tentokrát na mobilní zařízení. Hra kombinuje známé stavitelské prvky spolu s mechanikami puzzle her. 

Nejnovější přírůstek do rodiny RollerCoaster Tycoon s podtitulem Story je jednak nástupce předchozích dílů, navíc ovšem přináší do hry populární puzzle mechaniku. Naším úkolem je tedy klasicky postavit zábavní park nejen k obrazu svému, ale i návštěvníků a zároveň se ve hře proklikávat “hádankami” kdy ve čtvercovém poli řadíme kameny do trojic tak, abychom z něj odstranili dané kameny. Hra těsně po vydání kvůli přidání puzzle mechaniky vzbudila vlnu vášní v komentářích u oficiálního traileru na YouTube. Fanoušci vyčítají vývojářům z Atari, že puzzle mechanika je ve hře v popředí a samotné stavitelství parku tak trpí. Pokud vás však baví tento typ hádankových her, nebo se chcete přesvědčit jaká hra doopravdy je, můžete ji získat zdarma na Google Play i App Store.   

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X