Na konci měsíce vychází Torment. Video s českými titulky přibližuje příběh

Nesmrtelnost není vždy požehnáním

Torment: Tides of Numenera rozhodně patří k nejočekávanějším titulům tohoto měsíce. Duchovní nástupce Planescape: Torment se nedávno pochlubil bohatými možnostmi během soubojů, ve kterých dostanete možnost své nepřátele ukecat a vyváznout tak z bitvy bez šrámů. Nyní se nyní hra dočkala nového traileru, který se zaměřil na příběh.

Otázka nesmrtelnosti byla tématem již několika her, Torment: Tides of Numenera se na ni ale podívá z trošku jiného úhlu. V pochmurné budoucnosti jistý vědec objevil způsob, jak donekonečna odkládat svůj výlet do věčných lovišť – přenesením své duše do těl, které si sám vyrobil. Jak roky ubíhaly, časem získal přízvisko „Měnící se bůh“.

Vždy, když přestěhoval své vědomí do jiné schránky, předešlé tělo nabylo vlastní duše. Zpočátku se Měnící se bůh choval ke svým „potomkům“ jako otec, nesmrtelnost z něj ale postupně udělala krutovládce, pro něhož byly životy předešlých tělesných schránek lhostejné. To naštvalo prastarou bytost Atramor, která se nyní snaží zprovoznit ze světa nejen falešného boha, ale i všechny jeho potomky.

No, a jako na potvoru je hlavní hrdina hry poslední tělo, které Měnící se bůh opustil, tudíž počítejte s tím, že od začátku příběhu budete běhat s terčem na hlavě. Mrkněte na příběhové video níže, obsahuje i české titulky. Torment: Tides of Numenera vychází již 28. února 2017.

Čtěte také: V Tormentu můžete překecat nepřátele i uprostřed souboje. Mrkněte na trailer

Zdroj:

Youtube

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz