Domů » Články » Zlevnění konzole Nintendo Switch se v brzké době nedočkáme

Zlevnění konzole Nintendo Switch se v brzké době nedočkáme

Nintedo Switch je asi největší konzolové překvapení poslední doby. Je tu s námi již dva a půl roku a za tu dobu si našla spousty spokojených hráčů. Konzole kombinuje hraní na TV i na cestách. Navíc dokázala překvapit svým výkonem a není problém si na ní zahrát posledního Zaklínače.

Jelikož je tu Nintendo Switch již nějakou dobu, nabízí se otázka zda klesne jeho cena. U konkurenčních konzolí se tak stalo a nyní se taková PlayStation 4 prodává téměř o polovinu levněji. Nintendo však nic takového neplánuje. Konzole se prodává výborně a není důvod prozatím cenu snižovat.

Prezident společnosti Shuntaro Furukawa situaci okomentoval takto: „Prozatím nemáme žádné plány na zlevnění konzole Nintendo Switch. Její cenu chceme udržet co nejdéle to půjde a jelikož se ziskovost může měnit v závislosti na počtu kusů, které vyrobíme v budoucnu, nepředpokládáme žádný pokles ceny. Náš zisk chceme vylepšit větším prodejem konzole a také Nintendo Switch udržet na trhu tak dlouho, jak to jen půjde.“

Pokud jste tedy čekali s koupí na nějakou velkou slevu, můžete být klidní. Jiné akce než od lokálních obchodů se v budoucnu nedočkáme. Navíc Vánoce jsou za dveřmi a myslím si, že Nintendo Switch by mohl být pro mnoho hráčů krásným dárkem.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X