Domů » Články » SkillZone v době Koronaviru

SkillZone v době Koronaviru

Mnozí z nás si napadení světa virem představovali jinak, přece jen, hry se zombie a podobnou tématikou nás na tuto situaci celý život připravovaly. Skutečnost je ale úplně jiná. Díky vyhlášení Bezpečnostní rady státu jsme se místo boje proti zombie dočkali omezení, která mají za úkol zpomalit šíření koronaviru COVID-19. 

Tyto omezení se samozřejmě dotknou spousty podniků a SkillZone není výjimkou. Všechny naše provozovny musely ze dne na den zavřít a v jedné byla dokonce ještě den před samotným vyhlášením policie, která tvrdila, že jsme restaurace, což je přinejmenším úsměvné. Všechny naše síly směřují k tomu, aby projekt i v těchto dnech nestál na místě. Provoz totiž stojí peníze a i pokud máme zavřeno, tato částka se vyšplhá klidně i na několik stovek tisíc měsíčně. SkillZone je totiž velký tým a investice jsou nemalé.

Snažíme se to ustát jak se jen dá a používat rezervní rozpočet. Navíc máme nový prostor – SkillZone ARÉNU, která zatím nemohla být ani otevřena. Na našem Twitch kanále probíhá stream, který běží 24/7 stejně, jako měla otevřeno naše provozovna na Žižkově. Samozřejmě vás tímto nežádáme o finanční podporu, protože jsme si vědomi, že v takové situaci se každá koruna počítá. Můžete však nasdílet náš stream a dostat tak SkillZone do širšího povědomí lidí. Až se celá pandemie přežene, podpoříte nás nejvíce návštěvou jedné z našich provozoven. Můžete i sledovat náš Instagram, nebo účet našeho velkého bosse Ug4t0ra, který je tu pro český gaming už 17 let a dělá pro vás backstage story toho, co se děje.


Pokud nám i přesto budete chtít přispět, využijte k tomu naše donate tlačítko, které najdete v popisku pod streamem. Vážíme si každé pomoci a velké díky patří uživateli Mednik, youtuberovi EvilBender47, Kordusovi, Rea všem ostatním, kteří nás finančně i jinak podpořili. Pomoc nám přislíbili i velcí streameři, jako je Agraelus, který dokonce o situaci kolem projektu SkillZone mluvil na svém streamu. Doufáme, že tyto těžké časy všichni přečkáme a zbude jen historka o tom, jak jsme prožívali “apokalypsu”. Do budoucna pro vás chystáme spoustu nových věcí a byla by škoda přijít o značnou část českého gamingu.


 

Redakce SkillZone
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X