Kreativní ředitel CD Projektu Red přešel do Blizzardu

Sebastian Stepien, který pracoval na Cyberpunku 2077 a Zaklínači 3, odešel ze společnosti CD Project Red do Blizzard Entertainment. O svém přestupu informoval prostřednictvím serveru LinkedIn

Stepien začal pro CD Project Red pracovat v roce 2006 jako scénárista, v roce 2010 pak získal post vedoucího designéra. Byl součástí trojice kreativních režisérů Zaklínače 3, spolu s Konradem TomaskiewiczemMateuszem Kanikem

Podle gameplaye Cyberpunku 2077, ukázaného v loňském roce na E3 je možné se domnívat, že Stepienova práce na hře je již kompletně hotová. I tak je trochu neobvyklé, že člověk na této pozici odchází ještě předtím, než je oznámeno oficiální datum vydání hry.

Ačkoli je nyní uveden jako kreativní ředitel společnosti Blizzard, není úplně jasné, co přesně bude v Blizzardu dělat. Jeho dvanáctileté zkušenosti ve společnosti CD Projekt Red však budou jistě přínosem pro jakýkoli projekt.

LuxuryLady
Neúprosná moderátorka Twitch a Youtube kanálů, fanatická hráčka Zaklínače, neúnavná sledovatelka Marvel filmů, začínající cosplayerka a vášnivá sběratelka zbytečného merche.