Dishonored 2

PC PS4 Xbox One
Sledovat
9

Nářez

Krev, krysy i staronový záporák – podívejte se na nový Dishonored 2 trailer(1 minuta čtení)

Znovu se shledáme i s Outsiderem, který sice od událostí prvního dílu změnil svůj hlas, ale svůj záhadný styl si naštěstí zachoval.

Mor v kombinaci se zkorumpovanou vládou zničí i sebekrásnější město. Přesně tahle super dvojka mohla dostat i steampunkový Dunwall, naštěstí celou situaci zachránil neprávem odsouzený Corvo Attano. Anebo také ne, záleželo jen na tom, jak se hráči rozhodli své nově nabyté schopnosti použít.

Podobně na tom bude i svět v Dishonored 2, pro který už od představení vývojáři slibují stejnou volnost v herních stylech. Opět bude možné přivést ostrovní město Karnaca do ruin, nebo zkrášlit zdejší podmínky tak moc, až by připomínali předvolební kampaně.

Tentokrát se jedné z hlavních záporných rolí ujme čarodějka, s níž jsme měli tu čest ve výtečných příběhových DLC prvního dílu, konkrétně The Brigmore Witches. Delilah se konečně splní sen v podobě císařského trůnu a jak už je zvykem, úkolem našich dvou hlavních hrdinů bude ji z něj zase sesadit.

I s novou lokací a hromadou schopností v rukách Corva navíc vypadá Dishonored 2 jako úžasné pokračování. Snad tento pocit vydrží i po dohrání finálního produktu. Na ten si ještě nějakou chvíli počkáme, datum vydání je totiž stanoveno až na 11. listopadu.

Čtěte také: E3 2016: Dishonored 2 bude mít i režim zakazující speciální schopnosti

Source :

pcgamer.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.