Domů » Články » Hlavní protagonista Sex Education míří za esportem. Asa Butterfield nastoupí za Team Liquid

Hlavní protagonista Sex Education míří za esportem. Asa Butterfield nastoupí za Team Liquid

Asa Butterfield za Team Liquid
Asa Butterfield za Team Liquid

Hvězda netflixovského hitu Sex Education Asa Butterfield se připojil k esportovému teamu původem z Nizozemska – Teamu Liquid, který dnes operuje hlavně v USA. Asa bude pravdepodobně hrát Dotu 2 a Super Smash Bros. Vyplývá to z jeho aktivity na Twitteru. Jeho přesné působení zatím není známo.

23-letého herce většina z nás zná ze seriálu o dospívajících – Sex Education. Co jsme ale nevěděli je, že Asa Butterfield je i vášnivým hráčem. A to hlavně Doty 2 a Super Smash Bros. Podle jeho slov koukal na streamy Teamu Liquid už jako malý, zejména na Starcraft 2.

Nedávno na svém Twitter účtu sdílel i svůj performance chart z Doty 2. Můžeme teda čekat, že se přidá k hráčům jako Michael Vu, Max Broecker, Samuel Svahn, Tommy Le nebo Aydin Sarkohi, kteří tvoří současný roster teamu pro Dotu 2.

Kromě Sex Education si diváci můžou vzpomenout i na jeho účinkování v Burtonovském filmu Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children, kde si zahrál hlavní postavu po boku fenomenální Evy Green.

Avatar
Written by
LoLkař a Simař se speciálním místem pro Mass Effect v srdíčku, student mediálních průmyslů, AV geek, wannabe novinář. #gayandproud #climatechangeisatopic #neverskipmetalsong

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X