Domů » Články » Kulinářská hra Butter Royale nyní na Apple Arcade

Kulinářská hra Butter Royale nyní na Apple Arcade

Apple Arcade pokračuje s konzistentním vydáváním novinek. Tentokrát repertoár her oživil battle royale, ve kterém se nemusíme bát precizně vystřelených nábojů. Naše umístění ve hře totiž ohrozí párkové projektily či rána kýtou. 

Chybí vám pokrmy ze školní jídelny? Nebo se ve vás při vzpomínce na převařenou rýži, oslizlé brambory a všudypřítomné UHO začne vařit krev? Své emoce si už nemusíme vybíjet na nevinných knedlících, ale v nové hře Butter Royale. Jak už naznačuje humorný název, hra je takovým eintopfem žánru battle royale s jídelní tématikou. Namísto realistických či fantaskních zbraní musíme své protivníky udolat pestrým arzenálem potravin. Pro představu si jmenujme například bagetovou bazooku, párkomet nebo odstřelovací taveňák. Máslo jako takové pak hraje ve hře veledůležitou roli. Po určitých časovým segmentech totiž máslo postupně zaplavuje mapu a nutí tak hráče ke vzájemné konfrontaci (podobně jako tomu je u dalších battle royale her). Hra je exkluzivkou pro Apple Arcade a získat ji lze také na App Store.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X