Domů » Články » Lákají zaregistrované domény na nové GTA?

Lákají zaregistrované domény na nové GTA?

Čekání na nové GTA by se již dalo přirovnat k dramatu Čekání na Godota. Trvá to již dlouhá léta a kde nic, tu nic. Místo toho se Rockstar zaměřuje na GTA Online, což je vcelku pochopitelné, protože hráči zde utrácí hodně peněz. S vývojem nového dílu se tedy nespěchá, ale nyní možná svitla malá naděje.

Jason Schreier, známý novinář a insider, již dříve prozradil, že na GTA VI se pracuje, ale vývoj je na samotném začátku. Nyní si velké množství hráčů myslí, že bychom se brzy mohli dočkat nějakého oznámení o novém dílu téhle akční hry v otevřeném světě. Proč právě teď? Odpověď je jednoduchá. Jeden z fanoušků na redditu jménem Conla upozornil, že vydavatelství Take-Two vlastní domény gtavicecityonline.com a gtavi.com. Některé weby uváděly, že si je nyní Take-Two registrovalo, což není pravda. Háček je totiž v tom, že tyto domény má vydavatelství ve svém vlastnictví již od roku 2009. Nyní však došlo k obnovení, u GTA Vice City online byla doména obnovena 23. března a u GTA VI 10. dubna. Vlastnictví těchto stránek je vcelku logické, chcete si totiž zajistit volnou doménu pro pokračování své hry, navíc když víte dopředu, jak se bude jmenovat. 

Naděje ale umírá poslední a spousta hráčů si myslí, že gtavicecityonline.com předznamenává příchod Vice City do současného GTA Online. Rockstar totiž naznačil, že se do hry chystá zatím největší aktualizace, která překoná kterýkoli současný přídavek. Mělo by se totiž jednat o úplně novou lokaci, kterou by mohlo být právě město Vice City. Jsou to ale jen spekulace a prozatím nezbývá nic jiného, než vyčkávat. Jisté však je, že GTA V se objeví znovu v příštím roce, a to na nové generaci konzolí, kde Rockstar slibuje vylepšení a dodatečný obsah, který nenajdeme v současné verzi hry.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X