Domů » Články » Lance se svým Dragonitem jsou nejnovějšími přírůstky do Pokémon Masters

Lance se svým Dragonitem jsou nejnovějšími přírůstky do Pokémon Masters

Legendární Lance s Dragonitem z Indigo League konečně přichází i do Pokémon Masters. Mistr první pokémonové ligy přichází s eventem Two Champions, v jehož rámci si rovnou můžeme osahat i další nadcházející Sync pair dvojici. 

Lance a Dragonita známe především z videoher, kdy představoval poslední instanci právě Indigo League, takže kromě Gameboy her ho můžeme potkat i v Pokémon Let’s Go! Navíc se tento mistr ukazuje i v kreslené sérii, kde je mistrem ligy na Pomerančových ostrovech. Nyní je Lance s Dragonitem k mání i v mobilní hře Pokémon Master, kde tvoří po vzoru např. Ashe s Charizardem, nebo Giovanni s Mewtwoem další Sync Pair. Dragonita si můžeme vyzkoušet v rámci nového eventu, který zároveň vyšel. Event Two Champions nám přináší nejen spoustu odměn, ale také možnost vyzkoušet Pokémona z nadcházejícího dua, a to Garchompa. Začátkem roku by totiž do hry měla přijít další dvojice, a sice mistryně Sinnoh ligy Cynthia se svým Garchompem. Nejnovější update můžete vyzkoušet na Androidu i Applu.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X