Domů » Články » HRA ZDARMA: Přidejte si povedený horor Layers of Fear do své knihovny na Steamu!

HRA ZDARMA: Přidejte si povedený horor Layers of Fear do své knihovny na Steamu!

Infarkty za hubičku

Letošní E3 nás pořádně zahltila tunou nových trailerů a oznámení, to však ale neznamená, že si nenajdeme čas na avízo ke hrám zdarma (a my víme, že tyhle články máte nejradši). Tentokrát je k mání hororovka Layers of Fear přímo na Steamu, takže pokud máte před sebou volný večer a zbytečně moc pohody…

Strašidelná adventura od polského studia Bloober Team se může chlubit pořádnou hororovou atmosférou, která naštěstí nestaví jen na sériích lekaček. Layers of Fear si v naší recenzi vysloužil relativně slušnou známku a ani na Steamu hráči nešetří chválou, tak proč neprožít pár hodin v kůži blouznícího malíře?

Postup je jako vždy stejný. Stačí jen přejít do obchodu na Steamu a tradičně si hororový Layers of Fear přidat do své virtuální knihovničky skrze tlačítko „Instalovat“. Hra pak ve vašem vlastnictví zůstane již napořád.

Zatím se neví, kdy nabídka zmizí (tipujeme, že v pátek v 19:00), takže berte, dokud máte co. Když už budete sockařsky naladěni, rovnou zamiřte i na uPlay a zobněte si startovní edici For Honor. Ta bude zdarma jen do nejbližšího pondělí.

Čtěte také: For Honor rozdává startovní edici. Do hry míří čínští válečníci

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=d4jYpEjIaFA” /]

Source :

Steam

X