League of Legends: Nový mód Teamfight Tactics(1 minuta čtení)

Riot Games právě oznámil nový herní režim pro League of Legends. Ten bude k dispozici koncem tohoto měsíce a ponese název Teamfight Tactics. Půjčuje si hodně ze základní hry a bude tak pro stávající hráče povědomý.

Pro League of Legends není nový režim vůbec cizí. Nové přírůstky jako URF a šestičlenný Hexakill jsou ve hře od nepaměti. Teamfight Tactics je herní režim, který se celkově hraje v osmi hráčích, kteří se postupně utkají v souboji jeden na jednoho, dokud nezůstane poslední hráč. Režim vyhrajete, když vyberete nejlepší kombinace šampionů z náhodného seskupení a snažíte se je co nejlépe využít.

Teamfight Tactics bude k dispozici v rámci klienta League of Legends, přičemž všichni hráči do tohoto režimu budou mít přístup. Očekávejte, že nový režim dorazí se spuštěním patche 9.13, ve kterém mimo jiné přijde i nový šampión Qiyana. V tomto měsíci bude spuštěný také ranked režim pro tento mód, ale ten přijde až v patchi 9.14.

Source :

PCGamesn

Qwater
Lolko mu ničí život už 7 let a přesto se k němu pořad vrací. Kromě mírného sebepoškozování v Lolku má rád také hudbu, hraje na kytaru a ukulele.