Domů » Archiv » Hry » League of Legends » League of Legends: Nový šampiónem je Qiyana

League of Legends: Nový šampiónem je Qiyana(2 minuty čtení)

Tento týden nám vývojáři z Riot Games představili nového šampióna, který se brzy objeví v jejich velice populární MOBA hře.

Nová hrdinka se jmenuje Qiyana, také známá jako císařovna elementů. Qiyana bude první sólo AD assassin od dob co vyšel Zed, což je skoro 7 let. Qiyana bude tedy hodně založená na skillu a rychlých reakcích. Do hry bude přidána patchi v 9.13. Než ji přidají do hry bude to chvíli trvat a tak si mezitím společně představíme její schopnosti.
Pasivní schopnost – Royal Privilege
Její první útok nebo schopnost, která poškodí nepřítele, udělí bonusové fyzické poškození. Royal Privilege má speciální cooldown pro daný cíl, který resetuje, když Qiyana vrhne Terrashape a získá tak jiné kouzlo na zbraň, než měla dosud.

Q – Edge of Ixtal / Elemental Wrath
Qiyana zautočí pomocí své zbraně a poškozuje zasažené nepřátele. Kdykoliv Qiyana vylepší svou zbraň pomocí Terrashapu, tato schopnost se vylepší na druhou formu této schopnosti s názvem Elemental Wrath a obnoví jeho cooldown.

Elemental Wrath: Qiyana nabije svoje okouzlení a následně vybouchne. Výbuch se zastaví o prvního nepřítele, kterého schopnost zasáhne, nebo na okraji pole dostřelu.

River Enchantment: Kořeny omotají nepřátele, tím je zpomalí.

Wall Enchantment: Poskytuje bonusové poškození nepřátelům s nízkým počtem životů.

Brush Enchantment: Zanechává stezku, která činí Qiyana neviditelnou a uděluje jí zvýšenou rychlost pohybu. Tyto výhody pominou, pokud Qiyana napadne nepřítele nebo opustí oblast stezky.

W – Terrashape
Qiyana se může zaměřit na řeku, zeď nebo na křoví, aby vylepšily její zbraň. Zatímco je její zbraň vylepšena, získává zvýšenou rychlost útoku. Její útoky a základní schopnosti navíc udělují bonusové poškození. Následně získá out of combat rychlost pohybu, zatímco se pohybuje k danému elementu, pomocí kterého si vylepšila zbraň.

E – Audacity
Přiskočí k nepříteli a způsobuje mu fyzické poškození.

R – Supreme Display of Talent
Qiyana vytvoří rázovou vlnu, která narazí na nepřátele a zastaví se, až když narazí na zeď. Jakákoliv řeka, zeď i křoví zasažené vlnou explodují, udělí fyzické poškození nepřátel a omráčí je (vzdálení nepřátelé jsou omráčeni méně).

Source :
X
X