Domů » Články » Zajímavosti » Leak nového hrdiny ze hry Overwatch se ukázal jako fake

Leak nového hrdiny ze hry Overwatch se ukázal jako fake

Aktualizováno: Blizzard šel s kartami ven a Sigmu oficiálně ohlásil. Ať už byl únik chtěný nebo nechtěný, vydavatelé situaci bravurně obrátili ve svůj prospěch. Na oficiální Origin Story se můžete podívat zde:

Původní zpráva: Poslední dny komunita Overwatch neřeší pouze plánované změny v herních mechanikách, ale také nezamýšlené zveřejnění identity nového hrdiny. Na povrch se mělo dostat jméno a ikona hrdiny, informace se však ukázaly jako nepravdivé.

K vyzrazení mělo dojít na oficiálním twitterovém účtu mexického Overwatch World Cup týmu, který v rámci odhalení nového vizuálu a mechanik matchmakingu publikoval fotku statistik, kterou vede jakýsi Sigma. Domnělé odhalení identity nového hrdiny vyvolalo bouřlivý ohlas, avšak informace se ukázala jako nepravdivá, jelikož se ve skutečnosti jedná o fan art z minulého roku. Může jít o promyšlený marketing, jelikož Blizzard ihned reagoval záhadnou kampaní, jak v rámci posledního developer updatu, tak mlžení Jeffa Kaplana během streamu u A_Seagull, kde uniklé informace Kaplan ani nepotvrdil, ani nevyvrátil. Pod kotel přikládal také youtuber Stylosa, který na Twitteru rozebíral schopnosti Sigmy, v dalším tweetu však přiznal, že byl sám nachytán. Ačkoliv je příchod nového hrdiny stále zahalen tajemstvím, jisté jsou alespoň změny v matchmakingu a nový systém proti cheaterům.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X