Domů » Články » Leak odhalil identitu nových operátorů Rainbow Six Siege

Leak odhalil identitu nových operátorů Rainbow Six Siege

Identitu blížících se operátorů pro první sezónu letošního roku odhalil zdroj, který už dříve odtajnil informace o R6S, jež se ukázaly jako pravdivé. Kromě nových abilit budou mít také nové kombinace již známých zbraní.

Dvojice nových agentů se přidá k duhové šestce již brzy a internetem už kolují informace o jejich možné podobě. Anton Milichov zveřejnil obrázek nadcházející operace v Rainbow Six Siege a k tomu další detaily. I když se zatím jedná o spekulaci, právě Anton stál za předčasným odhalením Kali a její odstřelovací pušky CSRX3000 a ability mag-net Wamaie. Útočnou stranu má podle všeho doplnit operátorka Yana, která má umět ovládat speciální hologram a vlastnit arzenál ARX200, G36C, a MK1 9mm jako sekundárku.

Jejím kolegou na straně obránců má být mohutný Oryx, který má demolovat ničitelné stěny vlastním tělem a k dispozici bude mít MP5, SPAS-12 spolu s Bailiff 410 a USP4 jako záložními zbraněmi. Leak také hovoří o další operátorce s krycím jménem Slowpoke, která by měla mít zpomalovací abilitu. Podle dalšího leaku má pátý ročník přinést také novou frekvenci ve vydávání operací, kdy by během roku 2020 měly vyjít “pouze” tři. Oficiálních informací se dočkáme již za pár dní během Invitationalu.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] pilotském výcviku, kdy se dostala dokonce do vesmírného programu. Podle traileru a předchozích leaků bude její abilita spojena s hologramem, který může plně ovládat na dálku. Kromě matení […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X