Domů » Články » Legacy edice Call of Duty: Infinite Warfare má údajně zabrat až 130 GB místa

Legacy edice Call of Duty: Infinite Warfare má údajně zabrat až 130 GB místa

Udělejte si místo na disku, vesmírné Call of Duty přichází.

Zatímco jsme vás nedávno informovali o launch traileru k remasterované verzi Modern Warfare, jež má být součástí dražších edic Call of Duty: Infinite Warfare, nyní se objevily detailnější informace o velikosti jedné z nich – Legacy. Jak se zdá, půjde o objemného macka.

Informace o požadavcích se odhalily díky vyfocené krabici se hrou od francouzského obchodního řetězce Micromania. Ani tentokrát hráče moc nepotěší. Legacy edice, jedna z nejdražších nabízených verzí Infinite Warfare, se na disku pořádně roztáhne. Po instalaci si totiž vezme až 130 GB z vašeho volného místa.

Autoři tento poznatek odůvodňují tím, že tento obrovský počet dat nepropadne pouze Infinite Warfare, ale je v něm započítána i první aktualizace a remasterovaný Modern Warfare s hrstkou map, dostupných ještě před vydáním 31. prosince. Dle komunity nejvíce místa zaberou cutscény a audio.

Připomínáme, že Call of Duty: Infinite Warfare i s remasterovanou verzí čtvrtého dílu série se na trhu objeví již 4. listopadu pro platformy PC, PlayStation 4 a Xbox One. Majitelé PS4 předobjednávek mohou hrát singleplayer Modern Warfare již nyní.

Čtěte také: Launch trailer k remasteru Modern Warfare je plný nostalgických momentů

Source :

CharlieIntel

X