Domů » Články » Legendární videohry od 2K již brzy na Nintendu Switch

Legendární videohry od 2K již brzy na Nintendu Switch

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností 2K oznamuje, že již brzy budou na herní konzoli Nintendo Switch v prodeji legendární tituly od společnosti 2K – jako je BioShock: The Collection, XCOM 2 Collection a Borderlands Legendary Collection, a to již od 29. května 2020!

Hráči se již brzy mohou těšit na jedny z nejúspěšnějších her v historii společnosti 2K, které si dokázaly získat miliony fanoušků po celém světě, a to zcela poprvé na konzoli Nintendo Switch. Každá z herních kolekcí obsahuje základní hry a dodatečný obsah.

BioShock: The Collection

Vkročte do nezapomenutelného světa a prožijte velkolepý příběh oceňované herní série BioShock. Vydejte se do nádherných měst Rapture a Columbia. Kolekce BioShock: The Collection přináší v jednom balíčku hry BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered a BioShock Infinite a také veškerá DLC pro jednoho hráče. Balení BioShock: The Collection obsahuje 16GB paměťovou kartu, přičemž bude požadováno dodatečné stažení herních dat.

XCOM 2 Collection

Zažehněte plamen globálního odporu, postavte se mimozemské hrozbě a zachraňte lidskou rasu před vyhynutím. Kolekce XCOM 2 Collection přinese hru XCOM 2, 4 DLC balíčky (Resistance Warrior Pack, Anarchy’s Children, Alien Hunters a Shen’s Last Gift) a masivní rozšíření XCOM® 2: War of the Chosen. Balení kolekce neobsahuje paměťovou kartu.

Borderlands Legendary Collection

Zažijte třínásobný chaos a vzrušující akci s jedinečnou kolekcí originálních looter-shooter her s jedinečnou stylizací, objevujte rozmanité světy, nepřeberné množství zbraní a nepřátel. Kolekce Borderlands Legendary Collection přinese v jednom balíčku hry Borderlands®: Game of the Year Edition, Borderlands® 2 a Borderlands®: The Pre-Sequel ataké možnost zahrát si s přáteli díky lokálnímu split-screenu či online multiplayeru pro až 4 hráče. Balení Borderlands Legendary Collection obsahuje 8GB paměťovou kartu, přičemž bude požadováno dodatečné stažení herních dat (cca 41,6 GB).

Kolekce BioShock®: The Collection, XCOM® 2 Collection a Borderlands® Legendary Collection budou v prodeji od 29. 5. 2020 na konzoli Nintendo Switch.Pro více informací o jednotlivých kolekcích navštivte oficiální stránky společnosti 2K zde

0 0 vote
Article Rating
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X