Domů » Články » Legendy z regionu Unova míří do Pokémon GO

Legendy z regionu Unova míří do Pokémon GO

Trojice legendárních Pokémonů z edice Black and White dorazí do Pokémon Go již koncem tohoto měsíce. Získat je bude možné klasicky skrze raid s obtížností pěti hvězdiček.

Pokémon Black and White se odehrává v regionu Unova a ačkoliv celá generace obsahuje “pouze” něco kolem padesáti Pokémonů, najdeme mezi nimi i legendární kousky. Hlavními mýtickými tvory jsou Reshiram, Zekrom (titulní dvojice Black and White) a Kyurem. První na řadě bude ohnivák Reshiram, a to už od 26. května. Od té doby se bude objevovat v raidech a každou středu od šesti do osmi bude mít dokonce zvýšený spawn rate. Tento cyklus bude trvat do 16. června. Pak přijdou postupně na řadu zbylí dva draci z takzvaného Tao Tria (Tao, jelikož Reshiram reprezentuje yang, Zekrom yin a Kyurem absenci této rovnováhy zvanou wujin). Nezapomeňte, že do pátku probíhá Throwback Challange: Hoenn, který pak vystřídá pokračování z regionu Sinnoh. Pokémon GO najdete na Google Play i App Store.

0 0 vote
Article Rating
Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X