LEGO a Overwatch opět spojily síly(1 minuta čtení)

Nový event v Overwatch s názvem Bastion’s Brick Challenge přináší nový skin na Bastiona, inspirovaný LEGO stavebnicí. Během eventu lze také získat další odměny inspirované kultovními kostičkami, které budí radost a působí bolest neopatrně našlapujícím hračičkům po celém světe.

Fanouškům LEGOOverwatch se již poněkolikáté stává sen realitou. Ovšem tentokrát nejde o převedení digitálních klaďasů a záporáků z Overwatch do oblíbené LEGO stavebnice, ale o přesně opačný postup. Mobilní turret Bastion je ústřední postavou nového eventu, ve kterém může každý hráč získat jeho zbrusu nový skin Brick Bastion. Tento legendární skin inspirovaný dánskou stavebnicí obléká také Bastionův věrný společník Ganymede. Kromě nového hravého skinu je součástí Bastion’s Brick Challenge také série samolepek a sprejů. Některé z nich lze získat hraním než otevřete finální odměnu – Brick Bastion skin, zbytek pak získáte sledováním Overwatch na Twitchi propojeným s Battle.net.  

Source :

PCGamer

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na