Kdy odstartují letní slevy na Steamu? Leak ukazuje na konec června

ARE YOU READY FOR A MIRACLE

Slevy na Steamu si za těch pár dlouhých let vydobyly pověst nelítostného vysavače virtuálních peněženek a staly se také námětem pro řadu memů s Gabenem v čele. I letošní léto bude bezpochyby ve znamení zlevněných her, jak naznačují nově uniklé informace.

O letošní leak se postaral redditor s přezdívkou deliteplays, který na diskuzním fóru zveřejnil část oznámení z vývojářské Steamworks skupiny. Podle obrázku by měl Valve zahájit letošní letní slevy 22. června. Slevové šílenství pak údajně uzavře 5. července.

Vloni odstartovaly slevy 23. června a skončily 4. července, o žádné větší výkyvy tedy nejde. Z krátkého disclaimeru ovšem není jasné, zda akci doprovodí nějaká komunitní hra, které Valve pomalu vynechává. Přinejmenším se zřejmě dočkáme denních hlasování a sbírání kartiček.

Jako vždy připomínáme, že nejde o ověřené informace. Jisté ale je, že se letních nákupů na Steamu tak či onak nevyhneme, ať je finální datum startu jakékoliv.

Čtěte také: Steam zpřísnil pravidla pro darování her. Už je nelze posílat přes inventář

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz