Domů » Články » Letos se dočkáme další tahové strategie ze světa Warhammer na mobilní telefony

Letos se dočkáme další tahové strategie ze světa Warhammer na mobilní telefony

Warhammer Quest: Silver Tower bude pokračovat v linii videoher pro mobilní videohry od vydavatelů Perchang, který má za sebou Warhammer Quest a Warhammer Quest 2.

Nejnovější přírůstek do série Warhammer Quest bude, jako u předchozích dílů, založen na mechanikách tahové série v rámci oblíbeného universa Warhammer Age of Sigmar. Příběh se bude otáčet zejména kolem všemožných dobrodruhů z Mortal Realms, kteří přišli získat moc a bohatství do tajemné, stříbrné věže. Tyto pokladu však nedají zdarma jejich dosavadní majitelé, tedy různí akolyté, zmutovaní beastmani nebo temní mágové. Hra nabídne přes sto úrovní, které nás zavedou na různorodá bojiště a deset šampionů, se kterými se pokusíme odhalit tajemství stříbrné věže. Hra bude obsahovat dnes již klasické prvky jako daily questy challenge a samozřejmě také in-game měnu. Hra má vyjít na Android a iOS ještě letos.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X