Domů » Články » Liberated: Bojujte za svobodu v novém interaktivním grafickém románu

Liberated: Bojujte za svobodu v novém interaktivním grafickém románu(2 minuty čtení)

I když Gamescom již skončil, stále se objevují nové trailery nebo videa z více či méně známých a zajímavých her. Liberated se řadí mezi ty méně známé, ale zato zajímavé. Jste připraveni postavit se vládě?

Liberated se skutečně odehrává v komiksových okýnkách a najdete v něm bohatý příběh, skákání, stealth, střílení i puzzle. Sekvence, kdy hráč ovládá hlavní postavu plynule navazují na „cutscény“. 

Vítejte v blízké budoucnosti, kdy je technologie zneužívána vládou ke sbírání informací, ať už jsou ze sociálních sítí nebo obyčejných kamer. Má neomezenou moc, kterou využívá k manipulaci lidí, šíření lživých zpráv a omezování svobody. Vzniká skupina povstalců, Liberated. Hra se snaží ukázat, jak se z demokratické společnosti stává autoritativní režim. Záleží ale na úhlu pohledu – jsou Liberated teroristé nebo osvoboditelé a hrdinové? Podívejte se na následující demo z Gamescomu.

Datum vydání ještě nebylo stanoveno, ale na Steam stránce je stále uveden rok 2019. Hra vyjde na Microsoft PC, Nintendo Switch, PlayStation 4 a Xbox One.

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X