Domů » Články » Příjemné překvapení. První epizoda Life is Strange 2 vyjde už letos v září

Příjemné překvapení. První epizoda Life is Strange 2 vyjde už letos v září

Dontnod paralelně dělá i na dalších hrách

Francouzské studio Dontnod mělo v posledních měsících hodně napilno. Po vydání temného RPG Vampyr oznámilo v rámci letošní E3 vývoj psychologické adventury Twin Mirror a bezplatné miniepizody The Awesome Adventures of Captain Spirit. To byl pro nás jakýsi nepřímý signál, že je Life is Strange 2 zřejmě ještě daleko od vydání. Inu, mýlili jsme se.

Jako blesk z čistého nebe se na Youtube objevil oficiální teaser k pokračování populárního teenagerského dramatu. První epizoda Life is Strange 2 by měla vyjít už 27. září 2018, přičemž autoři ze studia Dontnot opět rozdělili adventurní sérii na pět dílů. Víc než datum vydání, znázorněné na potrhaném batohu, jsme ale z krátkého videa nevyčetli.

Možná proto bychom si neměli nechat ujít bezplatnou epizodu The Awesome Adventures of Captain Spirit. Ta údajně bude obsahovat pár indícií, na co všechno se můžete těšit v druhé sérii Life is Strange. V samotné hře se ujmeme 10letého Chrise, který bude bojovat se svými dětskými problémy i bujnou představivostí. Na ochutnávku zdarma si počkáme už jen pár dní – miniepizoda vyjde už 26. června.

Bližší informace máme očekávat v srpnu, do té doby můžeme o obsahu Life is Strange 2 jen spekulovat. Na rozdíl od trojdílného prequelu Before the Storm se hra vyvíjí v domácím studiu Dontnod a dočkají se jí s největší pravděpodobností majitelé PC, PS4 a XONE. Časem možná přijdou tabletové verze nebo port na Nintendo Switch.

Čtěte také: Dočkáme se Red Dead Redemption 2 na PC? Únik od programátora Rockstaru naznačil, že ano

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=9XvglTk9VyU” /]

Source :

Youtube

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X