Domů » Články » Life is Strange 2: Kompletní vydání oblíbené agentury již brzy

Life is Strange 2: Kompletní vydání oblíbené agentury již brzy

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Square Enix Ltd. oznamuje, že již brzy bude v prodeji kompletní vydání hry Life is Strange 2, oceňované příběhové adventury, ve které se hráči setkají s životními tématy ze skutečného života, jako je rasová tolerance, rovnost pohlaví a mnohem více. Hra Life is Strange 2 bude v prodeji od 3. 12. 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Oceňovaná herní série Life is Strange pokračuje se zcela novým příběhem od studia DONTNOD Entertainment. Vydejte se na nezapomenutelnou cestu plnou dobrodružství, zvratů a zásadních rozhodnutí, které budou mít přímý dopad na vývoj příběhu i samotných postav.

Krátce po tragické nehodě utíkají dva bratři Sean Daniel Diaz z domova. Pronásledováni policií a snažící se čelit Danielově nově nabité schopnosti telekineze se chlapci rozhodnou hledat bezpečí v rodném městě jejich otce – Puerto Lobos v Mexiku.

Hra Life is Strange 2 zahrnuje:

  • Kompletní vydání všech epizod (1 – 5) Life is Strange 2
  • Bonusová hra The Awesome Adventures of Captain Spirit
  • Nášivky Arcadia Bay Patches k přizpůsobení Seanova herního batohu (jedná se o digitální obsah)

Hra Life is Strange 2 bude v prodeji od 3. 12. 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Pro více informací o hře navštivte stránky zde, případně oficiální stránky hry zde

Source :
Tisková zpráva

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X