Domů » Články » Life is Strange 2: Nezapomenutelná cesta plná dobrodružství

Life is Strange 2: Nezapomenutelná cesta plná dobrodružství

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Square Enix Ltd. oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje kompletní vydání hry Life is Strange 2, oceňované příběhové adventury, ve které se hráči setkají s životními tématy ze skutečného života, jako je rasová tolerance, rovnost pohlaví a mnohem více. Hra Life is Strange 2 je v prodeji od 3. 12. 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Oceňovaná herní série Life is Strange pokračuje se zcela novým příběhem od studia DONTNOD Entertainment. Vydejte se na nezapomenutelnou cestu plnou dobrodružství, zvratů a zásadních rozhodnutí, které budou mít přímý dopad na vývoj příběhu i samotných postav.

Krátce po tragické nehodě utíkají dva bratři Sean a Daniel Diaz z domova. Pronásledováni policií a snažící se čelit Danielově nově nabité schopnosti telekineze se chlapci rozhodnou hledat bezpečí v rodném městě jejich otce – Puerto Lobos v Mexiku.

Hra Life is Strange 2 zahrnuje:

  • Kompletní vydání všech epizod (1 – 5) Life is Strange 2
  • Bonusová hra The Awesome Adventures of Captain Spirit
  • Nášivky Arcadia Bay Patches k přizpůsobení Seanova herního batohu (jedná se o digitální obsah)

Hra Life is Strange 2 je v prodeji od 3. 12. 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Pro více informací o hře navštivte stránky zde, případně oficiální stránky hry zde

Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X