Life is Strange 2: Nová epizoda ťuká na dveře(1 minuta čtení)

V pořadí čtvrtá epizoda úspěšného pokračování Life Is Strange dorazí na naše obrazovky již za pár dní, ne-li hodin. Podaří se Seanovi najít svého bratra Daniela, obdařeného zvláštními schopnostmi, nebo budou rychlejší federálové?

Vývojáři z Dontnod a vydavatelé Square Enix nám připravili další napínavý životní příběh. Čtvrtá kapitola druhého dílu Life is Strange bude testovat naše limity. V roli Seana Diaze budeme hledat našeho mladšího bratra Daniela, se kterým jsme prchali od rodiny do Mexika. Důvodem útěku byly Danielovy telekinetické schopnosti, které děsily okolí, a tak se bratři Diazové rozhodli uniknout na místo, kde je nikdo nezná. Ve čtvrté kapitole se v roli Seana vydáváme po Danielových stopách, ale bohužel nejsme sami. V hledání nám chce pomoci FBI, která samozřejmě ví, co je pro našeho mladšího bratra nejlepší. Zdali pomoc využijeme je už jen na nás.

Life Is Strange 2: Chapter 4 “Faith” vychází již tento čtvrtek, 22. srpna.

Source :

ActusNews

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na