Domů » Články » Herní novinky » VIDEO: Life is Strange 2 ukázal nový teaser. Naznačuje přítomnost nebezpečných superschopností

VIDEO: Life is Strange 2 ukázal nový teaser. Naznačuje přítomnost nebezpečných superschopností

Hella... what?

Gamescom se nezadržitelně blíží, vývojáři proto mají plné ruce práce s přípravami. Měli bychom se dočkat spousty oznámení, nových gameplay záběrů a možná i trochu Cyberpunku. Mimo to zřejmě uvidíme také další střípky záběrů z očekávaného Life is Strange 2.

Datum vydání druhé série přišlo překvapivě již během letošní E3. Společně s ním jsme se dočkali bezplatné jednohubky v podobě The Awesome Adventures of Captain Spirit. Tím vším francouzští vývojáři směřují k nové etapě jejich adventury.

V krátkém videu nám autoři ze studia Dontnod ukazují záběr z policejní kamery strážníka Matthewse. Pokud se hra opět odehrává v Oregonu, může jít o příbuzného bývalého hlídače Blackwell Academy Skipa, kterého známe z Before the Storm. Možná se díky tomu dočkáme nových Skipových písniček.

Nejdůležitější jsou ale dva detaily. Záběry pochází z října 2016, tedy tři roky po událostech první série a dva měsíce před The Awesome Adventures of Captain Spirit. Což skoro jistě vylučuje možnost, že by v pozdější části traileru šlo o Chrise.

Matthews totiž jede prozkoumat kód 10-10, který znamená probíhající konflikt. Následné použití superschopností má tedy na krku někdo úplně jiný než Chris. Nabízí se proto mnoho otázek. Má Chris vůbec schopnosti? Kdo všechno je ve světě Life is Strange dostal? Je tam někde Wolverine?

To vše a možná ještě více se dozvíme již 20. srpna, kdy vývojáři naplánovali velké představení. A my se určitě druhý den přijdeme podívat do jejich stánku na Gamescomu, co pro nás chystají tentokrát.

Čtěte také: Dnes startuje služba Origin Access Premier. Nabídne přístup ke všem novým hrám od EA

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=vo_390Rmdvo” /]

Source :

youtube.com

X