Domů » Články » Nemáte dost Life is Strange? Ještě letos se dočkáme komiksové série z Arcadia Bay

Nemáte dost Life is Strange? Ještě letos se dočkáme komiksové série z Arcadia Bay

Kdo tu zase krájí cibule?

Série Life is Strange sice nedosahuje takových herních výšin jako GTA V nebo Zaklínač 3, přesto má puberťácké drama pevné místo na našich discích. Nedávno ukončený prequel Before the Storm na chvíli náš hlad po holčičích problémech utišil. Do vydání druhé sezóny máme ale stále daleko.

Pokud se na další adventuru z dílny Dontnod těšíte stejně jako my, máme pro vás skvělou zprávu. Bohužel se nejedná o první epizodu druhé série nebo její datum vydání, s takovou informací bychom počkali až po premiéře chystaného RPG Vampyr.

Nášup Life is Strange přijde v podobě čtyřdílného komiksu. Na svědomí jej bude mít vydavatelství Titan Comics, které se stará i o další kreslené podoby her a seriálů. V repertoárů má britské vydavatelství například Assassin’s Creed, Bloodborne nebo Doctor Who.

Jména autorů zatím zveřejněna nebyla a místo data vydání zatím máme jen suché „někdy v průběhu roku.“ Bližší informace nejspíše dostaneme v následujících týdnech. Prozatím se můžeme kochat jediným obrázkem, který Titan Comics vypustil. My můžeme jen konstatovat, že Blackwell Academy na papíře vypadá skoro stejně jako ta digitální.

Čtěte také: Letitý spor je konečně u konce. Lindsay Lohan prohrála soud s vývojáři GTA VLife is Strange

X