Domů » Články » Herní novinky » Vývojáři oznámili pokračování Life is Strange. Prvního dílu se prodalo tři miliony

Vývojáři oznámili pokračování Life is Strange. Prvního dílu se prodalo tři miliony

Life is Strange 2: Strange Harder?
Life is Strange

Vývojáři ze studia Telltale bezpochybně oživili žánr adventur se svým The Walking Dead nebo Wolf Among Us. Jejich recept se ale po nějaké době zajedl a hráči hladověli po změně. Ta alespoň do určité míry přišla ve formě Life is Strange.

Možnost cestovat časem nabourala zajeté koleje a melancholická atmosféra zase nechtěla pustit od monitoru. Vývojářům z francouzského Dontnod se podařil fantastický kousek s dospělým příběhem, což dokazuje i nejnovější čísla. Ve svém vlogu se pochlubili, že prodali tři miliony kopií.

Do svého videa ale vsunuli ještě jedno oznámení. Tím nebylo nic menšího než plnohodnotné pokračování. Life is Strange 2 ovšem zřejmě nebude přímo navazovat na Max a její hrátky s časem. Sami autoři raději použili výraz „nová hra“, pravděpodobně tak půjde o nový příběh ve stejném univerzu.

Není ani jasné, kdy se druhého Life is Strange dočkáme. Dontnod totiž momentálně pracují na RPG Vampyr, které má vyjít do konce letošního roku. Na další adventuru z jejich dílen si kvůli tomu ještě rok nebo dva určitě počkáme.

Čtěte také: Mod pro Nier: Automata vyvolal u hráčů hněv. Obsahuje protipirátskou ochranu

[arve url=”https://youtu.be/YoVni44YBtE” /]

Source :

youtube.com

X