Domů » Články » Little Nightmares 2: Bylo oznámeno pokračování oblíbené indie hororovky

Little Nightmares 2: Bylo oznámeno pokračování oblíbené indie hororovky

Mezi překvapení na letošním Gamescomu 2019 patřilo i oznámení pokračování netradiční hororovky Little Nightmares. Vrátí se holčička Six, jako hlavní postava se nám ale představí někdo úplně jiný.

Trailer, který byl odhalen hned první den Gamescomu, má přesně tak temnou a depresivní atmosféru jako měl první díl. Zatímco ten se soustředil na Six, holčičku ve žluté pláštěnce a její cestu skrz ponurou loď Maw, druhý díl bude patřit chlapečkovi Monovi s pytlem na hlavě. Six bude působit jako AI parťák, co-op multiplayer ale nečekejte. Podle designéra Davea Mervika se obě děti budou snažit dostat na místo zvané Signal Tower. 

Gamescom 2019 / Foto: Martin Rota

Prostředí hry by mohlo být větší, než v prvním díle, Mervik se totiž zmínil o cestování skrze lesy a opuštěné chatrče. Novinkou je, že ve druhém díle bude možné sbírat předměty v okolí. Dočkáme se i souboje, ve kterém se bude bojovat kuchyňským náčiním. Není ale jasné, zda ho hrdinové použijí jen v případě obrany nebo jako útočnou zbraň. Little Nightmares 2 očekáváme někdy v příštím roce, vyjít by mělo na Microsoft PC, Nintendo Switch, PS4 a Xbox One.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X