Domů » Články » Plošinovka Little Nightmares se pochlubila sběratelkou. Vyjde na konci dubna

Plošinovka Little Nightmares se pochlubila sběratelkou. Vyjde na konci dubna

Tahle noční můra se nám docela líbí

Little Nightmares patří mezi hry, které jsme v loni na GamesComu z nějakého důvodu přehlédli. Při zpětném zkoumání, o čem vlastně je, nás to docela mrzí. Hororově laděná logická plošinovka vypadá totiž slibně a nyní se pochlubila i sběratelskou edicí.

„Uvězněna na podmořské lodi The Maw musí Six nalézt světlo v temnotě a sílu ve své slabosti, aby dokázala uniknout pozornosti obludným stvořením pobývajícím na lodi a utéct tak do venkovního světa. Musí být opatrná, protože každá místnost je vlastně celou a každý obyvatel hrozbou. S nebezpečím si Six musí hrát na schovávanou, zatímco se bude snažit uprchnout před monstry, které ji pronásledují,“ píše ve své tiskové zprávě společnost Cenega Czech, která se má postarat o distribuci.

Speciální limitovaná edice Little Nightmares Six Edition obsahuje kromě hry také 10cm figurku zasazenou do krabičky ve tvaru klece, originální soundtrack složený hudebníkem jménem Tobias Lilja z Tarsier Studios, exkluzivní plakát ve velikost A3 a samolepky.

Hra do této chvíle trčela v předběžném přístupu, který jste si mohli koupit i skrze únorový Humble Bundle. Little Nightmares vychází 28. 4. 2017 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Little Nightmares Six Edition je k dispozici k předobjednání u vybraných českých prodejců.

Čtěte také: Zakladatel CD Projektu ještě nehrál Zaklínače 3. Nemá na něj čas

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=y27KjX_FRk4″/]

Source :
Tisková zpráva, plné znění (redakčně upraveno)

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X